Bir kaç kelime ile biz…

page2-img1

3d yazıcı,  3d baskı  hizmeti  ve 3d modelleme si yapılmış prototip  üretimi konusunda uzmanlaşmış bir teknoloji şirketiyiz.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle  3d yazıcı,3d tarama ve 3d baskı  hizmeti konusunda uzmanlaşmış bir teknoloji şirketiyiz. Başta prototip,  görsel model ve maket üretiminin yanı sıra  üretici ve  tasarımcıların ihtiyaç duydukları düşük adetli seri üretim ve fonksiyonal parça üretimini 3d baskısını 3d yazıcılar  ile uygun 3d baskı fiyatları ile gerçekleştirmektedir3 Boyutlu yazıcı,  3d modelleme si yapılmış parçaların  3d baskı sı,, prototip  üretimi ve  3d tarayıcı hizmeti verirken amacımızın sizin için minimum maliyetle istediğiniz tarihte istediğiniz kalitede ürün ve hizmeti sunmaktır.

Hedeflerimiz

1
Rekabetçi Fiyatlandırma

Müşterilerimize 3 boyutlu yazıcı ile ilgili   ürün ve  3d baskı, 3d tarama  hizmetlerimizi sunarken kaliteden ödün vermeden 3d  baskı yapan firmalar arasında  rekabetçi fiyatlandırma strateji ile hareket ediyoruz.   3 boyutlu yazıcı sektöründe  bunu gerçekleştirmenin yolunun, sürekli gelişim ve inovasyon olduğunun farkındayız..

2
Yüksek Kalite

Müşterilerimizin prototip (prototype, protatip ) üretimlerini gerçekleştirdikleri projelerinin başarılı olmasında üç boyutlu yazıcı , 3d modelleme , 3d baskı hizmeti ve 3d tarayıcı ürün ve hizmetlerinin payı olduğunun farkındayız Bu kapsamada  3D yazici ve 3D baskı hizmetindeki kalite politikamız ve standartlarımızı  her zaman müşterilerin beklentilerinin üzerinde tutuyoruz . İlerleme  adına projeler  geliştiriyoruz.

3
Koşulsuz Müşteri Mutluluğu

Fiyat, Zaman, Yüksek Mukavemet, Yüksek Baskı Hassasiyeti, Pürüzsüz Yüzey Kalitesi, Üst Düzey Gizlilik her 3d yazıcı ve 3d baskı hizmetinde ihtiyaçlarınız her ne olursa olsun beklentilerinizin üzerinde performans gösterecek şekilde işleyişimizi yapılandırıyoruz.

 

Vizyonumuz

Üç boyutlu yazıcı, Üç boyutlu baskı ,  Üç boyutlu  tarama ürün ve  hizmetlerimiz için tüm beklentilerinizin aşacak şekilde   işleyişimizle 3d  baskı yapan firmalar arasında fark yarattığımıza inanıyoruz.  3d yazıcı sektöründe üstlendiğimiz rol müşterilerimiz taleplerini ekonomik ve kaliteli olarak karşılamaktır. 3 boyutlu yazıcı teknoloji pazarında ülke çapında  hizmet veren önemli oyunculardan biri olmanın ötesinde 3 boyutlu yazıcılar ve bu alanda  kullanılan  ABS, PLA, PVA, Ultrat, Hips, Glass, Komposit   flament, 3d yazıcı  yedek parçası  ve 3d printer yapımı  konusunda üç boyutlu yazıcı  konusunda  teknoloji geliştiren bir kurum olmayı kendi vizyonumuz olarak belirlemiş konumdayız

YÜKSEK STANDARTLAR

3d yazıcı sektöründe kalıcı olmanın yolunun  üst kalitede kısa zaman diliminde hatasız ürün ve hizmetleri  rekabetçi  fiyatlar ile sunmak olduğunun bilincindeyiz. 3d yazici, 3d  baskı ve 3d tarama konusunda  yüksek standartlar çerçevesinde çalışıyoruz.  Fiyat baskının hiçbir şekilde 3 boyutlu yazıcı, 3d printer baskı  başlıklarındaki  ürün ve hizmetleri etmeyecek şekilde 3d yazıcı ve 3d baski çalışmalarımızı götürüyoruz.

 

Müşterimiz hem Kral  hem de  Velinimet …

Bizim kültürümüzde var olan anlayışı günümüzde de geçerli olacak şekilde çalışıyoruz. Geleneksel  ticaret  kültüründe yer alan müşteriyi ağırlama, müşteriye hizmet etme ve müşteriyi en üst düzeyde memnun etmeye çalışmayı , en çağdaş şeklide uygulanmaya devam ediyoruz

page2-img2

Sosyal Medyada Biz

Youtube
Youtube
Please follow us on Youtube
instagram
instagram
Please follow us on instagram
Twitter
Twitter
Please follow us on twitter
Facebook
Facebook
Facebook adresimiz https://www.facebook.com/profile.php?id=100010914527189

İlkelerimiz

  • Sürekli gelişmek
  • Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak
  • Müşteri beklentilerinin üzerinde istikrarlı hizmet  sunmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica